Hydrauliczne młoty wyburzeniowe OSA z serii HB to połączenie innowacyjnych technologii z precyzją i solidnością wykonania, co gwarantuje najwyższą wydajność w każdych warunkach pracy. Wewnętrzny system zaworów i sterowania pozwala na uzyskanie większej siły uderzenia przy jednostajnej prędkości w porównaniu ze starszymi generacjami młotów, gdzie system był ulokowany na zewnątrz. Rozwiązanie to chroni części w środku młota wyburzeniowego i nie dopuszcza do ich uszkodzenia.

Młoty wyburzeniowe HB – Charakterystyka produktu

Specjalnie zaprojektowane młoty wyburzeniowe, dzięki mechanicznej regulacji częstotliwości uderzeń pozwalają operatorowi koparki na idealne dopasowanie prędkości pracy do siły, jaka potrzebna jest do wyburzenia danej konstrukcji- czyniąc pracę bardziej efektywną.

Młoty wyburzeniowe tej serii poosiadają ponadto nowy system hydraulicznej kontroli pracy urządzenia wykluczającej ‘puste’uderzenia, co znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia uszkodzeń tłoka. System działa w oparciu o rozpoznawanie twardego materiału pod dłutem- wówczas tłok działa z pełną siłą, jeśli zaś odsuniemy młot od konstrukcji, tłok nie będzie pracował, co przedłuża żywotność całego urządzenia, a także koparki, gdyż redukuje ilość wibracji przenoszonych na ramię.

Młoty wyburzeniowe z serii HB zostały wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów hardox, a ich konstrukcja jest szczelna- co zapobiega dostawaniu się kurzu i drobnych odłamków wewnątrz urządzenia.

Młoty i dłuta występują w trzech wariantach- light, medium i heavy, aby idealnie dopasować urządzenie do Twojej koparki.

Traxtad jest oficjalnym dystrybutorem części do maszyn budowlanych Osa

sprzęt wyburzeniowy osa